Наразі Bethesda запустила акцію, в рамках якої лунають безкоштовні копії ігор Fallout 76, Doom Eternal та інших.

Ціль акції – залучити більше передплатників на свій інформаційний бюлетень. Для того щоб отримати ці ігри безкоштовно, потрібно лише зареєструвати свій обліковий запис на сайті Bethesda і підписатися на розсилку новин.

Bethesda роздає Fallout 76 та Doom Eternal / фото: скриншот Bethesda
Bethesda роздає Fallout 76 та Doom Eternal / фото: скриншот Bethesda

Усі бонуси, включаючи нові ігрові предмети та контент, додаються автоматично до ігор після успішної реєстрації та підписки. Наприклад, гравці можуть отримати доступ до додаткових функцій Fallout 76 через режим складання CAMP, а в Doom Eternal – до нових бонусів через ігрове меню.

Один із головних моментів акції – можливість зберегти отримані ігрові предмети та контент назавжди, навіть якщо в майбутньому користувач вирішить відписатися від інформаційного розсилання Bethesda.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

fallout 76, скріншот: YouTube
fallout 76, скріншот: YouTube

Це зробило акцію привабливою для гравців, тому що охочі отримати безкоштовний ігровий контент мають можливість керувати своїми налаштуваннями передплати.

Акція триватиме до середини серпня 2024 року і є частиною маркетингової стратегії Bethesda, спрямованої на зміцнення позицій їхніх ігрових брендів на ринку.

Раніше ми писали про S kyblivion: нові деталі розробки наближають нас до повернення до Тамріеля

Також Вам варто дізнатися, що на пошуки пішло 13 років: у Skyrim несподівано з'явився Губка Боб, той самий – у квадратних штанах

Крім того, наш портал повідомляв, Тhe Elder Scrolls Online дарує тимчасову "халяву" до контенту на честь ювілею