Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які люблять проводити час за відеоіграми, є дуже цікава інформація. Так, міжнародна група соціологів та психіатрів провела дуже корисне дослідження, в результаті якого з'ясувалося, що відеоігри – основа гармонійних сімейних стосунків.

За словами дослідників, гра на консолі чи персональному комп'ютері, після приходу додому з роботи, сприятливо позначається на стосунках плану дружина – чоловік.

Результатами своїх експериментів вчені поділилися в одному із британських наукових журналів.

Пара геймерів, скріншот: YouTube
Пара геймерів, скріншот: YouTube

Нове дослідження вчених показало, що відеоігри після роботи можуть позитивно впливати на сімейні стосунки. Дослідники виявили, що чоловіки, які грають у відеоігри, знижують рівень стресу, що дозволяє їм краще взаємодіяти із близькими.

Популярні новини зараз
Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Головне, як зазначають вчені, щоби під час гри дівчата не відволікали своїх хлопців. У цьому випадку чоловіки стають спокійнішими і менш дратівливими, що сприятливо позначається на атмосфері в сім'ї.

В результаті дівчата відзначають покращення спілкування та загального емоційного тла, що сприяє зміцненню сімейних стосунків.

У соціальних мережах користувачі вже встигли обговорити це дослідження. Ось, що пишуть люди: "У мого чоловіка навпаки підвищується рівень стресу та агресії"; "У дослідженнях про користь відеоігор, кави та алкоголю (такі теж є) зазвичай йдеться про невеликі дози, і це може бути справді корисно"; "Гра в комп'ютер гірше за алкоголізм, напевно.Грайте разом🥂".

Коментарі корустувачів мережі
Коментарі корустувачів мережі

Коментарі корустувачів мережі
Коментарі корустувачів мережі

Нагадаємо, ось як ви приймаєте важливі рішення: вчені зробили унікальне відкриття у людському мозку.

Раніше повідомлялося, що для Counter-Strike 2 придумали оренду: що дозволяють "знімати" розробники з Valve.

Також, за пошук доведеться платити: Google готує "сюрприз" всім користувачам.