Під час щоденної роботи за ноутбуком в клавіатуру потрапляють крихти, пил, бруд і нерідко — рідина.

Все це гальмує натискання клавіш і уповільнює швидкість набору тексту. Тому краще доведеться навчитися як почистити клавіатуру ноутбука чи комп'ютера.

Чистка клавіатури. Фото Freepik
Чистка клавіатури. Фото Freepik

Багато хто вважає, що для цього потрібно обов'язково її розбирати та витрачати на це багато часу.

Підручні засоби, які є майже в кожному домі, допоможуть вам у цій справі і клавіатура буде як нова.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам обіцяють доплату, хоч і копійки: як вік вплине на розмір пенсії Комунальники запровадили новий платіж за воду: за що доведеться доплачувати ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити Показали документи, а ТЦК наклало штраф: чому можуть покарати за "Резерв+"
Показати ще

Слайм. Багато хто вваєає, що це примітивна дитяча іграшка. Однак, завдяки своїй в'язкій текстурі, вона здатна швидко вбирати в себе сміття з поверхні клавіатури. Якщо ніхто з ваших дітей не поділиться із вами слаймом, у магазині він коштує просто копійки.

Робота за комп'ютером, скріншот відео
Робота за комп'ютером, скріншот відео

Ватна паличка. Вона допоможе швидко прибрати пил і дрібне сміття в пазах клавіатури. Ви здивуєтесь скільки пилу накопичується під клавішами.

Чистка клавіатури, скріншот: YouTube
Чистка клавіатури, скріншот: YouTube

Пилосос. Щоб ефективно почитисти забруднену клавіатуру, варто використовувати режим видування на відстані не менше ніж 15 см.

Тут важливо не вмикати режим всмоктування, інакше ризикуєте поцарапати чи пошкодити вашу помічницю по роботі.

Нагадаємо, що ми тупіємо, а мозок поступово "згниває": вчені показали, як короткі видосики нас руйнують. Боротьба з цим викликом складна і не має єдиного рішення, але усвідомлення проблеми – перший крок до її вирішення.

Раніше повідомляли, що в Україні з'явиться нова технологія зв'язку через супутник. Київстар запустить послуги Starlink Direct to Cell із функцією обміну SMS.

Також стало відомо про страх залишитися без телефону: як гаджети перетворюють дітей на залежних і як це виправити.