Корпорація Google заявила про припинення співпраці з китайською компанією Huawei.

Це пов'язано з додаванням останньою в "чорний список" компаній міністерством торгівлі США. Втім, це було лише питанням часу, так як США звинувачували Huawei в шпигунстві, а також у крадіжці державної таємниці. Звичайно ж, Huwei не визнавала свою провину, так що скандал залишається відкритим.

Таким чином, продукти Huawei позбудуться операційної системи Android, розробником якої є компанія Google, а також інших програм.

За словами джерела видання, зокрема телефони Huawei залишаться без Android, Chrome, Play Market, YouTube, Google Maps і так далі.

Програми на вже випущених продуктах належний продовжать працювати, однак перестануть отримувати оновлення. Наступні версії смартфонів зможуть виходити на відкритій версії Android – AOSP, але без додатків Google.

Нагадаємо, що компанія Huawei вже готова випустити смартфон під власною ОС, яка стане в рази краще Android. Чи зможе творіння китайців затьмарити популярну операційну - покаже час.

Нагадаємо, що дизайн флагманського смартфона від Oppo K3 злили в мережу. Нагадаємо, що апарат покажуть вже 23 травня, так що чекати залишилося недовго. Інсайдери повідомляють, що смартфон отримає величезний дисплей, а також круту основну камеру, яка зможе здивувати якістю знімків.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанії-конкуренти Sony і Microsoft раптово повідомили про співпрацю. Судячи з усього, корпорації почали боятися конкуренції з боку Google, так що саме час почати співпрацю і протистояти пошуковому гігантові. Корпорації повідомили про співпрацю в плані розробки нових ігор і розвитку цілої ігрової індустрії.

Знай.uа писав, що компанія Huawei відмовиться від Android. Компанія Huawei повідомила, що готова відмовитися від Google, і випустити смартфони зі своєю ОС Kirin замість звичного андроїда. Варто нагадати, що розробкою нової операційки компанія займалася ще з 2012 року.