Під час зустрічі з інвесторами на Sony IR Day 2019 в Токіо японська компанія наочно порівняла продуктивність PlayStation 5 PlayStation 4 Pro. На презентації кілька слів про наступному поколінні консолей сказав глава Sony Кеничиро Йошида. Якщо коротко, то вийшло ось що дізнатися:

  • Щоб PlayStation було найкращим місцем для ігор, Sony Interactive Entertainment буде працювати над підтримкою та поліпшенням своїх відносин зі сторонніми розробниками. Це поліпшить якість ігор, і спростить роботу творцям контенту.

  • Двома ключовими словами, що описують майбутнє PlayStation, стали "занурення" і "плавність". Тепер навіть інтерфейс буде більш приємним, без жодних глюків.

  • В наступному поколінні значно збільшена швидкість рендеринга графіки, що досягається за рахунок використання великої обчислювальної потужності і швидкісного SSD. У теорії, це поліпшить пропускну здатність консолі, але збільшить його підсумкову вартість.

  • Завдяки PlayStation Now та Remote Play ви зможете легко і без проблем грати в будь-який час в будь-якому місці.

  • Sony продовжить використовувати і впроваджувати новітні обчислювальні технології, включаючи 5G.

Нагадаємо, що Китай оголосив бойкот компанії Apple. Повідомляється, що влада США змусили Google відмовитися від співпраці з китайським виробником смартфон Huawei. Компанії доведеться встановлювати на свої нові смартфони власну ОС, так як Android виявився недоступним. Тепер же китайський корпорації відмовляються від iPhone, і закликають купувати техніку від Huawei. Для Apple це означає втрату багатомільйонної прибутку.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Microsoft засмутила користувачів. Повідомляється, що оновлення, які усувають різні уразливості на ПК сильно гальмують застарілі гаджети. Приміром, Windows 10 на застарілих комп'ютерах буде працювати на 40 відсотків повільніше. Власникам старих комп'ютерів радимо оновити свій гаджет.

Знай.uа писав, що компанія Mozilla випустила новий браузер, який прийшов на заміну Firefox. Сам по собі браузер працює помітно швидше, а також має широкий функціонал, щоб стати головним конкурентом Google Chrome.